dnes je 3.12.2022

Input:

VTZ ve stavbách pro více než 200 osob

26.9.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jak je to s definicí VTZ elektrických ve stavbách pro více jak 200 osob?

V takových provozech jsou pak všechna el. zařízení považovaná za vyhrazená vč. spotřebičů?

Odpověď:

Ne, stále se řídíme podle pozitivního a negativního vymezení vyhrazených elektrických zařízení v ustanovení § 3, kde v odstavci jedna je stanoveno, co jsou vyhrazená technická elektrická zařízení a v odstavci 2 je stanoveno, která nejsou.

Nahrávám...
Nahrávám...